BIO Férový ananás z Kene

Sortiment nášho férového obchodu sme rozšírili o ananás z Kene. Bol vysušený mimoriadne šetrne hneď po zbere, aby sa v ňom zachovalo čo najvyššie množstvo vitamínov. Má bohatú intenzívnu chuť.

Je prirodzene sladký, obsahuje však málo kalórií a preto by mohol potešiť všetkých, ktorí chcú zdravo chudnúť či udržať si štíhlu líniu. Ananás má vysoký obsah živín. Je výborným zdrojom vitamínu C, betakaroténu, mangánu a bromelaínu. Vďaka nim dokáže pomôcť nielen zlepšiť trávenie, ale aj urýchliť regeneráciu po športovom výkone, podporiť imunitu, posilniť krvný obeh, kosti i zrak. Je to ideálny zdravý a chutný snack do práce i do školy, obohatí vašu desiatu či olovrant. Doprajte si ho na spestrenie dňa a ponúknite ho namiesto sladkostí aj vašim deťom!

SAMAY BIO Fairtrade Ferovy ananas

Náš sušený ananás bol vypestovaný ekologicky (je BIO certifikovaný), nie je dosladzovaný ani chemicky ošetrovaný – je bez pridaného cukru a síry. Je RAW (spracovaný pri teplote do 45 stupňov) a teda vhodný pre vitariánov, je prirodzene bezlepkový, bezlaktózový, vegánsky. Má široké využitie do vlastných trail mixov, jogurtu, zmrzliny, raňajkových cereálií či dezertov.

A prečo je férový? Pre stovky rodín malých farmárov predstavuje pestovanie ananásov a ich predaj dôležitý zdroj príjmu. Dodržiavanie princípov férového obchodu - Fair Trade - im garantuje dôstojné pracovné a životné podmienky, podporuje udržateľné poľnohospodárske postupy a prispieva k rozvoju komunít.

SAMAY Ferovy ananas spracovanie v TSA Nairobi Kena

SAMAY BIO Férový ananás si môžete kúpiť v našom e-shope:

a viac informácií o tom, prečo uprednostňujeme Fair Trade produkty, nájdete v našom článku:

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie