Integra a Samay na podujatí Degustorium 2020

V nedeľu 27. septembra sa na Tyršáku v Bratislave uskutočnilo Degustorium 2020. Podujatie o kvalitných remeselných potravinách, ktorého súčasťou sa stal aj náš tím Nadácie Integra a Samay, organizuje združenie Slow Food Pressburg spolu s ďalšími partnermi. Návštevníci na ňom mali možnosť pochutiť si, nakúpiť, vypočuť si zaujímavé panelové diskusie, porozprávať sa a nabrať inšpiráciu do ďalších dní.

Degustorium Allan Bussard Samay Integra Fairtrade

V stánku Nadácie Integra a Samay sme sa rozprávali o tom ako zodpovedne rozpoznať a nakupovať potraviny, ktoré sa na Slovensku nedajú dopestovať, no bez ich konzumácie si len ťažko dokážeme predstaviť všedný deň. Predstavili sme produkty z našej pražiarne kávy a férového obchodu Samay, ktoré si mohli návštevníci aj na mieste zakúpiť. Náš riaditeľ Allan Bussard, skúsený Fair Trade podnikateľ, bol hosťom v panelovej diskusii „Lokálne & Globálne“, v ktorej sa pozornosť sústredila na globálne súvislosti našich každodenných nákupných rozhodnutí. Deti aj dospelí si s nami v stánku mohli zahrať Fairtrade pexeso.

A pripravili sme aj súťaž o balíček Fair Trade produktov – výhercu oznámime v pondelok 28.9.2020 na našej Facebookovej stránke

Ďakujeme organizátorom za skvelú akciu a tešíme sa už na budúci ročník...dúfame, že bez COVIDu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie