Máme nové darčekové balíčky!

Začali ste už rozmýšľať nad tohtoročnými mikulášskymi a vianočnými darčekmi? Máme pre vás tip, ktorým určite potešíte svojich obchodných partnerov, priateľov či rodinu: darčekové balíčky SAMAY. Základný balíček obsahuje výberovú zrnkovú kávu z našej pražiarne a zdravé oriešky, pričom na výber máte päť rôznych kombinácií produktov. Novinkou sú balíčky „CAFÉ“ a „NUXUS“, do ktorých sme povyberali našich aktuálnych favoritov.

Všetky darčekové balíčky SAMAY sú Fairtrade a v BIO kvalite, vyhovujú aj najnáročnejším uvedomelým zákazníkom. BIO (organic) certifikát garantuje pestovanie a spracovanie v režime prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej spoločnej planéte Zem aj budúcim generáciám. Fair Trade je férový alebo spravodlivý obchod. Zabezpečuje ochranu ľudských práv (zakazuje detskú a nútenú prácu) a zaručuje ceny nezávislé na výkyvoch svetového plodinového trhu: vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.

SAMAY Darcekove sety Vianoce 2019

Darčekový balíček O. + K. ponúkame aktuálne v piatich variantoch. Môžete si vybrať z týchto kombinácií jednotlivých druhov Orieškov (80g) a Kávy (200g):

 • Makadamy a Espresso
 • Mix orieškov a Colombia
 • Mix orieškov a Peru
 • Kešu a Ethiopia
 • Mandle a Ethiopia

Cena balíčka s DPH, vrátane krabice s priehľadným okienkom, je 12,95€:

Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 11,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.*

SAMAY Darcekove balicky Cafe Vianoce 2020

Darčekový balíček CAFÉ obsahuje tri produkty:

 • káva (200g) – výberová 100% arabica z Etiópie, čerstvo pražená u nás v Bratislave
 • kávové zrná v čokoláde (80g) - zrnká výberovej kávy Colombia Excelso upražené v našej pražiarni a obalené v kvalitnej tmavej čokoláde
 • makadamy (80g) - z našej vlastnej prevádzky v Nairobi v Keni

Cena balíčka s DPH, vrátane darčekového balenia - t.z. krabice, ozdobnej zlatej stuhy a pohľadnice (na zadnej strane miesto pre vlastný text), je 16,95€:

Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 15,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.*

SAMAY Darcekove balicky Nuxus Vianoce 2020

Darčekový balíček NUXUS obsahuje tri produkty:

 • makadamy (80g) - z našej vlastnej prevádzky v Nairobi v Keni
 • káva (200g) – výberová 100% arabica z Kolumbie, čerstvo pražená u nás v Bratislave
 • čokoláda (70g) - z rakúskej čokoládovne Zotter, s nugátom z makadamových orieškov z našej prevádzky v Afrike (na výber sú dva druhy: Čokoláda Hand-scooped Ríbezle a makadámiový nugát / Čokoláda Makadámiový nugát Praline)

Cena balíčka s DPH, vrátane darčekového balenia - t.z. krabice, ozdobnej modrej stuhy a pohľadnice (na zadnej strane miesto pre vlastný text), je 16,95€:

Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 15,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.*

 

*V prípade záujmu o väčší odber (pre firemnú klientelu) nás neváhajte kontaktovať e-mailom na info@samay.sk alebo telefonicky na čísle +421 911 419 210. Radi Vám zašleme prezentáciu s bližšími informáciami o našich produktoch a vytvoríme balíčky, ktoré budú “ušité na mieru” podľa Vašich predstáv.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie