Nový snack na letné výlety: Ananás v čokoláde

Do našej ponuky pribudla malá, praktická krabička chutného snacku: Kúsky na slnku dozretého ananásu z ekologickej produkcie, obalené v kvalitnej horkej čokoláde.

Ananás bol vysušený mimoriadne šetrne hneď po zbere, aby sa v ňom zachovalo čo najvyššie množstvo vitamínov. Nie je dosladzovaný ani chemicky ošetrovaný – je bez pridaného cukru a síry. Je prirodzene bezlepkový, bezlaktózový, vegánsky. Hoci sušený ananás je sladký, obsahuje málo kalórií a má vysoký obsah živín. Je napríklad výborným zdrojom vitamínu C, betakaroténu, mangánu či bromelaínu.

Odporúčame ho preto ako chutnú a zdravšiu verziu snacku do práce či do školy. Doprajte si ho na spestrenie pracovného dňa. Alebo si ho vezmite so sebou na vaše prázdninové potulky prírodou!

SAMAY BIO fairtrade ananas v cokolade Pakka

 

BIO Ananás v horkej čokoláde si môžete kúpiť v našom e-shope:

Švajčiarska značka Pakka, náš partner v rozvojových projektoch, sa podobne ako SAMAY zameriava na podporu drobných farmárov. Platí im garantované a stabilné minimálne ceny, čiastočne predfinancuje ich úrodu a podpisuje s nimi dlhodobé kúpne zmluvy. Dodržiavanie princípov spravodlivého obchodu pomáha farmárom dostať sa na cestu k svojpomoci a vymaniť sa z chudoby.

Značka Pakka v našej aktuálnej ponuke:

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie