BIO Fairtrade Čaj zelený, 25 sáčkov

Zelený BIO čaj značky Qi Teas má príjemnú lahodnú osviežujúcu chuť vysokohorského čaju a zlatožltú farbu. Špeciálne metódy zberu a prípravy čaju ihneď po zbere zabezpečujú, že si čaje udržia čo najviac z prirodzených vlastností čerstvého čaju.

Všetky čaje Qi boli vypestované a spracované v podmienkach prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva – sú BIO certifikované.

Dodržiavanie princípov spravodlivého obchodu (FairTrade) zaručuje pre pestovateľov čajov Qi dôstojné pracovné a životné podmienky.

Obaly čajov Qi sú 100% recyklovateľné a sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov.

 

Skladom
Značka: Qi Teas
€3,95
Kategória: Zelený
Hmotnosť: 0.05 kg

Balenie:
25 sáčkov x 2g (50g)

Zloženie:
zelený čaj*
*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO)

Návod na prípravu:
Zalejte s 80 - 100ºC vodou a nechajte lúhovať 3-5 minút. Najlepšie si tento čaj vychutnáte bez cukru a bez mlieka.

Krajina pôvodu: Čína
Vyrába: Herbal Health Ltd - Spojené kráľovstvo

O značke Qi Teas
Čaje Qi pochádzajú z malého rodinného podniku, ktorý v roku 1997 založil Joe d’Armenia po tom, ako sa dočítal o účinkoch zeleného čaju na zdravie. Inšpirovaný svojimi zisteniami sa vybral rovno do Číny, kde sa zrodili čaje Qi. Spoločnosť si od svojich začiatkov udržiava dobré vzťahy s komunitami, ktoré čaj pestujú a pripravujú. S hrdosťou predstavuje prácu malých, nezávislých farmárov s dlhoročnými skúsenosťami v príprave toho najkvalitnejšieho čaju. Čaje Qi sú inšpirované starovekými učeniami Číňanov, ktorí po stáročia používali rastliny a bylinky pre zdravý život. Učili, že Qi (chi – či) je životná sila - prirodzená energia života.

Prezrieť si produkty Qi Teas v ponuke Samay:

https://www.samay.sk/znacka/qi-teas/