Naše portfólio

SAMAY je jednou z prvých lokálnych pražiarní kávy na Slovensku, ktorá funguje už viac ako desať rokov, a zároveň jedinou slovenskou pražiarňou kávy s oficiálnou platnou Fairtrade a BIO certifikáciou. Sme tiež výrobcom a distribútorom orieškov, čaju a čokolády s garantovaným etickým aj ekologickým pôvodom. 

Našu ponuku tvoria produkty, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy prémiovej kvality, udržateľnosti a sociálnej zodpovednosti a svoje miesto si našli v obchodoch s potravinami, v BIO obchodoch, bezobalových obchodoch, v kaviarňach, pekárňach, reštauráciách, v rámci cateringu i na veľkých spoločenských podujatiach, v športových centrách i salónoch krásy, vo vzdelávacích inštitúciách, v kanceláriách, vo firmách aj u jednotlivcov, ktorí nakupujú v našom e-shope alebo nás prídu navštíviť osobne na Dobšinského ulicu v Bratislave. U nás praženú kávu a oriešky z našej produkcie nájdete okrem značky SAMAY aj pod rôznymi inými slovenskými a zahraničnými značkami.

SAMAY Co ponukame Kava Cokolada Oriesky  

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie