SAMAY Darčeková poukážka 20

Milý darček, ktorý poteší naozaj každého! Vďaka darčekovej poukážke SAMAY obdarovanému umožníte, aby si z ponuky férových dobrôt vybral také, ktoré má najradšej. Na výber bude mať času určite dosť, lebo poukážka platí po dobu 6 mesiacov. Je k dispozícii v štyroch variantoch - s hodnotou 15, 20, 30 a 50 EUR.

A ako to funguje?

  • Darčekovú poukážku vám odošleme e-mailom do 24 hodín po zaevidovaní úhrady. Dostanete ju v prílohe e-mailu vo forme obrázku s unikátnym kódom. Obdarovanému ju potom môžete jednoducho preposlať e-mailom alebo ju môžete vytlačiť a vpísať do nej aj osobné venovanie. POZOR: Nákup darčekovej poukážky, pre ktorú si zvolíte možnosť doručenia e-mailom, nie je možné kombinovať v jednej objednávke s nákupom iných produktov (pre ktoré ponúkame možnosť doručenia poštou alebo kuriérom). Ak si teda okrem darčekovej poukážky chcete v našom e-shope kúpiť aj iné produkty, je pre ne potrebné vytvoriť novú samostatnú objednávku.
  • Ponúkame vám aj možnosť vyzdvihnutia darčekovej poukážky v rámci osobného odberu. Po zaevidovaní úhrady poukážky vám ju vytlačíme a pripravíme na vyzdvihnutie. Ak si pre poukážku zvolíte osobný odber, v rámci jednej objednávky si spolu s darčekovou poukážkou môžete objednať aj akékoľvek ďalšie produkty z nášho e-shopu. Pripravíme vám ich tak, aby ste si ich mohli u nás osobne vyzdvihnúť naraz. Nájdete nás na Dobšinského 14 v Bratislave v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 15:00 hod.

Návod na uplatnenie darčekovej poukážky a ďalšie dôležité informácie nájdete na tejto stránke nižšie v podrobnom popise produktu. 

Skladom
Značka: SAMAY
€20
Kategória: DARČEKOVÁ POUKÁŽKA
Hmotnosť: 0.01 kg
SAMAY Darcekova poukazka 20
Novinka

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Darčekovú poukážku SAMAY je možné použiť (uplatniť) jednorazovo na nákup akéhokoľvek tovaru v internetovom obchode https://www.samay.sk do dátumu uvedeného ako platnosť poukážky (Platí do).

V jednej objednávke (pri jednom nákupe) je možné použiť iba jednu poukážku.

Darčekovú poukážku je možné použiť iba na nákup tovaru, nevzťahuje sa na poštovné, služby alebo iné poplatky.

Hodnota darčekovej poukážky je uvedená na poukážke ako suma vrátane DPH.

Ak je celková suma nákupu vyššia ako hodnota darčekovej poukážky, zákazník doplatí iba zvyšok sumy. Ak je celková suma nákupu nižšia ako hodnota darčekovej poukážky, zvyšok hodnoty bez náhrady prepadáva (poukážku je možné uplatniť iba v jednej objednávke).

Darčekovú poukážku nie je možné vymeniť za hotovosť.

Upozornenie:

Pri jednom nákupe (v jednej objednávke) je možné uplatniť iba jednu darčekovú poukážku a to iba jednorazovo. Darčekovú poukážku nie je možné uplatňovať postupne. Ak teda niekomu darujete viac darčekových poukážok, je potrebné, aby si pri ich uplatnení vytvoril pre každú z nich samostatnú objednávku.

Návod na uplatnenie darčekovej poukážky:

V nákupnom košíku pred odoslaním objednávky vložte v sekcii Darčeky a zľavy do poľa “Vložiť zľavový kupón” unikátny kód z darčekovej poukážky a kliknite na tlačidlo “Pridať zľavový kupón”. Z objednávky vám bude automaticky odpočítaná suma, ktorá je zobrazená na darčekovej poukážke. Ak by ste mali k použitiu darčekovej poukážky akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na adrese info@samay.sk.