Balíček CAFÉ

Týmto darčekovým balíčkom potešíte najmä tých, ktorí obľubujú kvalitnú kávu, no nepohrdnú ani chrumkavými orieškami a čokoládovými kávovými zrnkami. Všetky produkty v balíčku CAFÉ sú Fairtrade a BIO certifikované, vyhovujú aj najnáročnejším uvedomelým zákazníkom.

BIO certifikát garantuje pestovanie a spracovanie v režime prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej spoločnej planéte Zem aj budúcim generáciám. Fair Trade je férový alebo spravodlivý obchod. Zabezpečuje ochranu ľudských práv (zakazuje detskú a nútenú prácu) a zaručuje ceny nezávislé na výkyvoch svetového plodinového trhu: vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.

Darčekový balíček CAFÉ obsahuje tieto produkty:

  • káva (200g) – výberová 100% arabica z Etiópie, čerstvo pražená u nás v Bratislave
  • kávové zrná v čokoláde (80g) - zrnká výberovej kávy Colombia Excelso upražené v našej pražiarni a obalené v kvalitnej tmavej čokoláde
  • makadamové oriešky (80g) - z nášho sociálneho podniku v Keni

Cena balíčka s DPH, vrátane darčekového balenia - t.z. krabice, ozdobnej zlatej stuhy a pohľadnice (na zadnej strane miesto pre vlastný text), je 16,95€. Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 15,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na adrese info@samay.sk.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: SAMAY
€16,95
Kategória: DARČEKOVÝ BALÍČEK
Hmotnosť: 0.4 kg
Položka bola vypredaná…

Popis produktu nie je dostupný