Balíček LOVE

SAMAY balíčkom plným lásky môžete potešiť svoju mamu. Alebo ním prekvapíte aj niekoho iného? Výber adresáta nechávame samozrejme na Vaše srdce. To naše sa postaralo o výber chutných a kvalitných bioproduktov.

BIO certifikát garantuje pestovanie a spracovanie v režime prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej spoločnej planéte Zem aj budúcim generáciám. Fair Trade je férový alebo spravodlivý obchod. Zabezpečuje ochranu ľudských práv (zakazuje detskú a nútenú prácu) a zaručuje ceny nezávislé na výkyvoch svetového plodinového trhu: vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.

Darčekový balíček LOVE obsahuje tieto produkty:
káva (200g) – kvalitné zrnká BIO a Fairtrade kávy čerstvo pražené u nás v Bratislave, ideálne na prípravu klasického espressa
čokoláda (70g) - s lahodným makadámiovým nugátom a sviežim ríbezľovým ganache, vyrobená v rakúskej čokoládovni Zotter
ananás (80g) – kúsky šťavnatého ovocia vysušené šetrne bezprostredne po zbere, zdravý snack z nášho sociálneho podniku v Keni

Cena balíčka s DPH, vrátane darčekového balenia - t.z. krabice, ozdobnej ružovej stuhy a pohľadnice (na zadnej strane miesto pre vlastný text), je 15,35€. Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 14,50€ - v prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na adrese info@samay.sk.

POZOR: Limitovaná edícia! Ponuka platí do vyčerpania zásob.

Skladom
Značka: SAMAY
€15,35
Kategória: DARČEKOVÝ BALÍČEK
Hmotnosť: 0.39 kg
SAMAY Balicek LOVE BIO Fairtrade kava cokolada ananas
Novinka

Popis produktu nie je dostupný