Balíček NUXUS

Naše najpopulárnejšie chrumkavé oriešky - „kráľovské orechy“ zo stromov makadámií, lahodnú čokoládu Zotter s makadámiovým nugátom, a kávu Colombia Excelso s chuťou lieskovcov, karamelu a medu, sme vybrali do balíčka NUXUS. Všetky produkty v tomto darčekovom balíčku sú Fairtrade a BIO certifikované, vyhovujú aj najnáročnejším uvedomelým zákazníkom.

 

BIO certifikát garantuje pestovanie a spracovanie v režime prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej spoločnej planéte Zem aj budúcim generáciám. Fair Trade je férový alebo spravodlivý obchod. Zabezpečuje ochranu ľudských práv (zakazuje detskú a nútenú prácu) a zaručuje ceny nezávislé na výkyvoch svetového plodinového trhu: vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.

 

Darčekový balíček NUXUS obsahuje tieto produkty:

  • makadamy (80g) - z našej vlastnej prevádzky v Nairobi v Keni

  • káva (200g) – výberová 100% arabica z Kolumbie, čerstvo pražená u nás v Bratislave

  • čokoláda (70g) - z rakúskej čokoládovne Zotter, s nugátom z makadamových orieškov z našej prevádzky v Afrike, pričom na výber sú dva druhy: Čokoláda Hand-scooped Ríbezle a makadámiový nugát / Čokoláda Makadámiový nugát Praline

Cena balíčka s DPH, vrátane darčekového balenia - t.z. krabice, ozdobnej modrej stuhy a pohľadnice (na zadnej strane miesto pre vlastný text), je 16,95€. Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 15,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na adrese info@samay.sk.

Skladom
Značka: SAMAY
€16,95
Kategória: DARČEKOVÝ BALÍČEK
Hmotnosť: 0.39 kg
SAMAY Darcekovy Balicek Nuxus Vianoce 2020
Novinka

Popis produktu nie je dostupný