Balíček NUXUS

Naše najpopulárnejšie chrumkavé oriešky - "kráľovské orechy" zo stromov makadámií, lahodnú čokoládu Zotter z našich férových makadamov, a kávu Colombia Excelso s chuťou lieskovcov, karamelu a medu, sme vybrali do balíčka NUXUS. Všetky produkty v tomto darčekovom balíčku sú Fairtrade a BIO certifikované, vyhovujú aj najnáročnejším uvedomelým zákazníkom.

 

BIO certifikát garantuje pestovanie a spracovanie v režime prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej spoločnej planéte Zem aj budúcim generáciám. Fair Trade je férový alebo spravodlivý obchod. Zabezpečuje ochranu ľudských práv (zakazuje detskú a nútenú prácu) a zaručuje ceny nezávislé na výkyvoch svetového plodinového trhu: vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.

 

Darčekový balíček NUXUS obsahuje tieto produkty:

  • makadamové oriešky (80g) - z nášho sociálneho podniku v Keni

  • káva (200g) – výberová 100% arabica z Kolumbie, čerstvo pražená u nás v Bratislave

  • čokoláda (70g) - z rakúskej čokoládovne Zotter, s makadamovými orieškami z našej prevádzky v Keni.

Cena balíčka s DPH, vrátane darčekového balenia - t.z. krabice, ozdobnej modrej stuhy a pohľadnice (na zadnej strane miesto pre vlastný text), je 16,95€. Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 15,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na adrese info@samay.sk.

Skladom
Značka: SAMAY
€16,95
Kategória: DARČEKOVÝ BALÍČEK
Hmotnosť: 0.39 kg

Popis produktu nie je dostupný

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie