Balíček NUXUS

Naše najpopulárnejšie chrumkavé oriešky - "kráľovské orechy" zo stromov makadámií, lahodnú čokoládu Zotter z našich férových makadamov, a kávu Colombia Excelso s chuťou lieskovcov, karamelu a medu, sme vybrali do balíčka NUXUS. Všetky produkty v tomto darčekovom balíčku sú Fairtrade a BIO certifikované, vyhovujú aj najnáročnejším uvedomelým zákazníkom.

 

BIO certifikát garantuje pestovanie a spracovanie v režime prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej spoločnej planéte Zem aj budúcim generáciám. Fair Trade je férový alebo spravodlivý obchod. Zabezpečuje ochranu ľudských práv (zakazuje detskú a nútenú prácu) a zaručuje ceny nezávislé na výkyvoch svetového plodinového trhu: vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.

 

Darčekový balíček NUXUS obsahuje tieto produkty:

  • makadamové oriešky (80g) - z nášho sociálneho podniku v Keni

  • káva (200g) – výberová 100% arabica z Kolumbie, čerstvo pražená u nás v Bratislave

  • čokoláda (70g) - z rakúskej čokoládovne Zotter, s makadamovými orieškami z našej prevádzky v Keni.

Cena balíčka s DPH, vrátane darčekového balenia - t.z. krabice, ozdobnej modrej stuhy a pohľadnice (na zadnej strane miesto pre vlastný text), je 16,95€. Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 15,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na adrese info@samay.sk.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: SAMAY
€16,95
Kategória: DARČEKOVÝ BALÍČEK
Hmotnosť: 0.39 kg
Položka bola vypredaná…

Popis produktu nie je dostupný