Balíček PURE - LEN OSOBNÝ ODBER

Zero waste balíček PURE je určený pre všetkých, ktorí obľubujú kvalitnú výberovú kávu a zároveň preferujú udržateľnejší, bezodpadový životný štýl. Káva v balíčku PURE je Fairtrade a BIO certifikovaná, vyhovuje aj najnáročnejším uvedomelým zákazníkom.

BIO certifikát garantuje pestovanie a spracovanie v režime prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej spoločnej planéte Zem aj budúcim generáciám. Fair Trade je férový alebo spravodlivý obchod. Zabezpečuje ochranu ľudských práv (zakazuje detskú a nútenú prácu) a zaručuje ceny nezávislé na výkyvoch svetového plodinového trhu: vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život. Balíček sme vytvorili v súlade s pravidlami cirkulárnej ekonomiky. Káva, ktorú obsahuje, je bezodpadová počas celej cesty – od farmára cez pražiareň až k vám.

Darčekový balíček PURE obsahuje tieto produkty:

  • zero waste káva (350g) - BIO, FairTrade, čerstvo pražená u nás v Bratislave, ktorýkoľvek druh podľa aktuálnej ponuky
  • sklenená dóza (viď druhá fotografia) - objem 1 liter, s vekom zo svetlého dreva, opakovane použiteľná, pre bezodpadový životný štýl

Cena balíčka s DPH, vrátane jutovej tkaniny a ozdobnej stuhy, je 24,95€. Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 23,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na adrese info@samay.sk. Ponúkame aj možnosť vlastného brandingu formou nálepky na drevenom veku a/alebo visačky s firemným logom.

Skladom
Značka: SAMAY
€24,95
Kategória: E-SHOP
Hmotnosť: 1.1 kg

Viac o zero waste káve: https://integra.sk/ferova-kava-bez-odpadu/