Balíček PURE - LEN OSOBNÝ ODBER

Zero waste balíček PURE je určený pre všetkých, ktorí obľubujú kvalitnú výberovú kávu a zároveň preferujú udržateľnejší, bezodpadový životný štýl. Káva v balíčku PURE je Fairtrade a BIO certifikovaná, vyhovuje aj najnáročnejším uvedomelým zákazníkom.

BIO certifikát garantuje pestovanie a spracovanie v režime prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej spoločnej planéte Zem aj budúcim generáciám. Fair Trade je férový alebo spravodlivý obchod. Zabezpečuje ochranu ľudských práv (zakazuje detskú a nútenú prácu) a zaručuje ceny nezávislé na výkyvoch svetového plodinového trhu: vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život. Balíček sme vytvorili v súlade s pravidlami cirkulárnej ekonomiky. Káva, ktorú obsahuje, je bezodpadová počas celej cesty – od farmára cez pražiareň až k vám.

Darčekový balíček PURE obsahuje tieto produkty:

  • zero waste káva (350g) - BIO, FairTrade, čerstvo pražená u nás v Bratislave, ktorýkoľvek druh podľa aktuálnej ponuky
  • sklenená dóza (viď druhá fotografia) - objem 1 liter, s vekom zo svetlého dreva, opakovane použiteľná, pre bezodpadový životný štýl

Cena balíčka s DPH, vrátane jutovej tkaniny a ozdobnej stuhy, je 24,95€. Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 23,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na adrese info@samay.sk. Ponúkame aj možnosť vlastného brandingu formou nálepky na drevenom veku a/alebo visačky s firemným logom.

Skladom
Značka: SAMAY
€24,95
Kategória: E-SHOP
Hmotnosť: 1.1 kg

Viac o zero waste káve: https://integra.sk/ferova-kava-bez-odpadu/

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie