Zero Waste Káva Colombia, 350g - LEN OSOBNÝ ODBER

Vychutnajte si s čistým svedomím zero waste (bezodpadovú) kávu! Naša 100% arabica Colombia Excelso sa vyznačuje chuťou lieskovcov, karamelu a medu a je ideálna na prípravu espressa. Pochádza z oblasti Sierra Nevada de Santa Marta v severnej Kolumbii, kde rastie v nadmorskej výške 1500-1600 m.n.m.. 

Zrnká tejto výberovej kávy sú kvalitným produktom kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO) a pochádzajú zo spravodlivého obchodu (FairTrade). Drobní kolumbijskí farmári, ktorí kávu vypestovali, môžu vďaka FairTrade uživiť seba i svoju rodinu a žiť dôstojný život. 

Navyše, celá cesta našej zero waste kávy - od farmára cez pražiareň až ku spotrebiteľovi - spĺňa okrem štandardov BIO a Fairtrade aj zásady udržateľnej cirkulárnej ekonomiky. Kávu si pri prvom nákupe u nás môžete kúpiť spolu so sklenenou (opakovane použiteľnou) dózou s dreveným vekom alebo si môžete priniesť vlastnú nádobu, do ktorej vám kávu nasypeme. 

 

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: SAMAY
€11,35 €24,95 od €11,35
Kategória: E-SHOP
SAMAY zero waste kava v sklenenej doze
Novinka

Viac o zero waste káve: https://integra.sk/ferova-kava-bez-odpadu/

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie