Spolupráca so salónom WELLNEA a združením TENENET

Kvalitnú BIO Fairtrade kávu môžete popíjať počas skrášľovacích či relaxačných procedúr, ktoré ponúka salón WELLNEA, a tiež v poradni a ambulancii klinickej psychológie a psychoterapie, ktoré prevádzkuje občianske združenie TENENET. Starostlivo vyberané, čerstvo upražené zrnká kávy z našej pražiarne SAMAY dodávame aj na tieto miesta v súlade s princípmi zero waste.

SAMAY Fairtrade BIO kava salon Wellnea Senec

Salón WELLNEA je chránená dielňa, ktorá zamestnáva zdravotne postihnutých ľudí a ako sociálny projekt funguje už od roku 2009. Za desať rokov svojej existencie sa medzi jej spokojných klientov zaradili mnohé renomované slovenské i medzinárodné firmy ako Accenture, DITEC, Lenovo, Orange, Slovak Telekom, Slovenská pošta, ČSOB, ING, Gebrüder Weiss, ZSE, a ďalšie. WELLNEA v súčasnosti ponúka široké portfólio služieb - masáže, kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra, nechtový dizajn, kavitácia – so sídlom v kamennej prevádzke v Senci, ale objednať si ich môžete aj formou WELLNEA “mobilnej prevádzky” priamo do priestorov vašej firmy kdekoľvek v Bratislave a okolí. K dispozícii sú darčekové poukážky a ďalšie produkty prispôsobené na mieru vašim predstavám, vrátane možnosti využiť náhradné plnenie a čerpanie zo sociálneho fondu.

Cieľom združenia TENENET, ktoré pôsobí v úzkej synergii s chránenou dielňou WELLNEA, je “rozvinúť dobro v človeku” a to prostredníctvom poskytovania sociálnej pomoci a humanitárnej starostlivosti, so zameraním na sociálne poradenstvo, ktoré vykonáva ambulantnou aj terénnou formou.

WELLNEA a TENENET svojimi sociálnymi inovatívnymi projektmi prispievajú k zlepšeniu kvality života zdravotne postihnutých ľudí na Slovensku. Ich prácou sa snažia dokázať, že sú rovnocennými partnermi na trhu, schopnými poskytovať kvalitné služby. Tým búrajú v spoločnosti predsudky voči ľuďom so zdravotným hendikepom. Za svoju činnosť dostali viacero ocenení:

  • Ocenenie celosvetovej nadácie ASHOKA Changemaker za sociálne inovácie.
  • Cena Ministra práce, sociálnych vecí a rodiny SR – najústretovejší malý zamestnávateľ k rodine, rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí.
  • Ocenenie EASPD EMPLOYMENT FOR ALL AWARD, ktoré má za cieľ upozorniť na príklady dobrej praxe v oblasti poskytovania sociálnych služieb a zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím v Európskej únii.

SAMAY spolupraca Wellnea chranena dielna

Viac informácií nájdete na stránkach

V prevádzkach WELLNEA a TENENET môžete momentálne ochutnať SAMAY BIO Férovú kávu, ktorá je k dispozícii aj v našom e-shope:

BIO certifikát našej kávy SAMAY garantuje, že káva bola vypestovaná v prísnych podmienkach kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej planéte a budúcim generáciám. Pri kúpe produktov so značkou Fairtrade máte istotu, že boli vyrobené za dôstojných ľudských a pracovných podmienok. Vďaka fair trade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.

Pozrite si celú ponuku káv z našej pražiarne SAMAY:
samay.sk/kava

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie