BIO Čaj kurkumový Turmeric Gold, 20 sáčkov

Presvetlite si deň zlatou žiarou kurkumového čaju Pukka! Okrem kurkumy v ňom objavíte aj prvotriedny zelený čaj a chuť sviežeho citrónu. Produkt z ekologicky pestovaných zložiek (BIO) a s etickými certifikáciami FairWild™ a Fair for life. Bez laktózy, bez lepku a vegan.

 

O značke Pukka:

"Nie je dôležité, či je pohár z polovice prázdny alebo plný, dôležité je to, čo sa vo Vašom pohári nachádza." Pukka prebúdza ľudí, aby spoznali neuveriteľnú silu bylín a inšpiruje ich k uvedomelejšiemu životu. Vytvára krásne a originálne kombinácie čajov v BIO kvalite, z udržateľnej ekologickej produkcie. Slovo „pukka“, pôvodom z Hindčiny a Urdčiny (populárne jazyky Indie) doslovne znamená „zrelý / uvarený“ obrazne „skutočný / trvalý“. Pukka sa snaží plniť posolstvo svojho mena - tým, že vytvára iba čaje najvyššej kvality, neuveriteľnej chuti, ktoré utužujú naše zdravie.

Obaly čajov Pukka sú potlačené grafikou z rastlinného atramentu, sú z obnoviteľných zdrojov a plne recyklovateľné. Šnúrky na čajových vrecúškach sú taktiež v BIO kvalite a neobsahujú kovové spinky, preto sú 100% kompostovateľné vo voľnej prírode. Čaje Pukka sú vyrobené zo 100% negeneticky modifikovaných surovín. Môžu sa pýšiť viacerými certifikátmi (Fair for Life, FairWild, 1%For the Planet, Soil Association Organic), sú Košér a viackrát ocenené cenou Great Taste.

Skladom
Značka: PUKKA
€4,95
Kategória: Zelený
Hmotnosť: 0.036 kg
SAMAY Caj kurkumovy Pukka Turmeric Gold BIO Fairtrade
Novinka

 

Príprava:

Jedno čajové vrecúško zalejete čerstvo prevarenou vodou a necháte lúhovať 3-5 minút.

 

Balenie: 

Krabička s váhou 36g obsahuje 20 jednotlivo balených čajových vreciek.

 

Zloženie:

kurkuma* (40%), zelený čaj z Vietnamu* (Pin Ho Wild Jade) (20%), koreň sladkého drievka* (12%), kardamón* (12%), prírodná citrónová aróma* (6%), citrón*, alojzia citrónová*. 12% surovín (koreň sladkého drievka) je certifikovaných FairWild™ (www.fairwild.org). 72% surovín (kurkuma, zelený čaj, koreň sladkého drievka) je certifikovaných podľa štandardov Fair for Life (www.fairforlife.org)

*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO)

Poľnohospodárstvo EÚ/mimo EÚ. 

Skladovať v suchu.

 

Vyrába: Pukka Herbs Ltd - Spojené kráľovstvo

 

Prezrieť všetky čaje Pukka v e-shope Samay:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie