Novinka: Zamatový čierny čaj od Qi Teas

Do ponuky nášho obchodu SAMAY pribudol zamatový a lahodný čierny čaj Qi single-estate Afternoon Tea. Má jemnú aromatickú chuť bez trpkosti, ktorá je často typická pre čierne čaje z veľkých listov. Preto je výborný aj bez mlieka. Na čierne čaje značky Qi Teas sú starostlivo vyberané iba odrody s kvalitnými menšími čajovými listami, ktorých chuť sa vyznačuje subtílnou jemnosťou, bez výrazne trpkých tónov. Všetky čaje Qi sú vypestované a spracované v podmienkach prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva – sú BIO certifikované. Dodržiavanie princípov spravodlivého obchodu (FairTrade) zaručuje pre pestovateľov čajov Qi dôstojné pracovné a životné podmienky. Obaly čajov Qi sú 100% recyklovateľné a sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov.

SAMAY Zberacka caj BIO Fairtrade Qi Teas

Čaje Qi pochádzajú z malého rodinného podniku, ktorý v roku 1997 založil Joe d’Armenia po tom, ako sa dočítal o účinkoch zeleného čaju na zdravie. Inšpirovaný svojimi zisteniami sa vybral rovno do Číny, kde sa zrodili čaje Qi. Spoločnosť si od svojich začiatkov udržiava dobré vzťahy s komunitami, ktoré čaj pestujú a pripravujú. S hrdosťou predstavuje prácu malých, nezávislých farmárov s dlhoročnými skúsenosťami v príprave toho najkvalitnejšieho čaju. Čaje Qi sú inšpirované starovekými učeniami Číňanov, ktorí po stáročia používali rastliny a bylinky pre zdravý život. Učili, že Qi (chi – či) je životná sila - prirodzená energia života.

 

Prezrite si produkty Qi Teas v ponuke SAMAY:

Prečo uprednostňujeme čaj, kávu či čokoládu s certifikáciou Fairtrade:

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie