Čokoláda Zotter G.Nuss z našich férových makadamov

Z prémiových BIO férových makadamových orechov, ktoré pochádzajú z našej prevádzky Ten Senses Africa v Keni, pripravili v čokoládovni Zotter tento nezabudnuteľný orechovo-čokoládový pôžitok. Objavíte v ňom celé, čerstvo opražené “kráľovské orechy” makadámií a lahodnú 50%-nú mliečnu čokoládu, ktorá bola zušľachtená originálnym makadámiovým nugátom. 

SAMAY Ten Senses Africa Makadamove orechy Cokolada

 

Čokoláda sa v rodinnej firme Josefa Zottera v susednom Rakúsku vyrába ručne, z prvotriednych BIO surovín, z kakaových bôbov “fine flavour” (najvyššia kategória kvality), pochádzajúcich zo spravodlivého obchodu - Fair Trade. Mlieko v čokoláde Zotter Macadamia G.Nuss je od voľne sa pasúcich “grass-fed” kráv z malých tirolských fariem “Bio vom Berg”. Originálny obal na čokoládu, ktorý navrhol Andreas H. Gratze, ju premenil na unikátne umelecké dielo a predstavuje preto dokonalý darček. Na obal sa použili papier a farby, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu. 

Čokoládu Zotter Macadamia G.Nuss si môžete kúpiť tu: 

SAMAY BIO Cokolada Zotter Macadamia GNuss Fairtrade Makadamy

 

Produkty značky Zotter, ktoré aktuálne ponúkame v našom obchode: 

Viac o čokoládovni Zotter sa dočítate v našom článku: 

Ak viete po nemecky, pozrite si aj článok z cesty Gregora Sieböcka, ktorý pred niekoľkými rokmi pripravil pre Zotter zaujímavú reportáž o návšteve Ten Senses Africa:

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie